Royal Alloy Artikelnummer: RA07GB6177-M5-001
Royal Alloy
  • Originele Royal Alloy flensmoer
  • M5-schroefdraad
  • Zeskantmoer met geïntegreerde flens
  • Corrosiebestendige metalen uitvoering
  • Geschikt voor talrijke Royal Alloy-modellen
  • Ideaal voor onderhoud en reparatie
  • Nauwkeurige pasvorm en hoogwaardige afwerking
0,80 €*
onmiddellijk beschikbaar
Verzendgewicht 0,002 kg

M5 flensmoer – Origineel Royal Alloy vervangingsonderdeel

Deze originele Royal Alloy M5 flensmoer wordt gebruikt voor de veilige bevestiging van talrijke onderdelen op verschillende Royal Alloy-modellen. De geïntegreerde flens vergroot het contactoppervlak en zorgt voor een gelijkmatige verdeling van de krachten tijdens het vastdraaien. Hierdoor is de moer ideaal voor reparaties en voor het vervangen van versleten of verloren bevestigingsmiddelen.

Betrouwbare bevestiging

De combinatie van een zeskantmoer en een geïntegreerde flens zorgt voor een stabiele en veilige verbinding. Het grotere contactoppervlak verdeelt de uitgeoefende krachten gelijkmatig, waardoor gevoelige onderdelen worden ontzien en een betrouwbare bevestiging wordt gegarandeerd.

Origineel Royal Alloy vervangingsonderdeel

  • Originele Royal Alloy flensmoer
  • M5-schroefdraad
  • Zeskantmoer met geïntegreerde flens
  • Hoogwaardige metalen uitvoering
  • Corrosiebestendige afwerking
  • Geschikt voor talrijke Royal Alloy-modellen
  • Ideaal voor onderhoud en reparatie

Perfecte pasvorm en kwaliteit

Als origineel Royal Alloy vervangingsonderdeel voldoet deze flensmoer aan de specificaties van de fabrikant op het gebied van pasvorm en functionaliteit. Hij is de ideale vervanging voor beschadigde of verloren moeren en herstelt de veilige bevestiging van de betreffende constructie.

Geschikt voor uiteenlopende toepassingen

Deze flensmoer wordt gebruikt op talrijke bevestigingspunten van verschillende Royal Alloy-modellen. Dankzij de robuuste uitvoering en nauwkeurige productie is hij geschikt voor uiteenlopende bevestigingstoepassingen op het voertuig.

Conclusie

De originele Royal Alloy M5 flensmoer zorgt voor een betrouwbare en duurzame bevestiging. Dankzij de geïntegreerde flens, hoogwaardige afwerking en nauwkeurige pasvorm is dit de ideale keuze voor onderhoud, reparatie en originele vervanging op vele Royal Alloy-modellen.

OEM-nummers (alleen ter vergelijking)
Royal Alloy:
07GB6177-M5-001